Velká soutěž s Magazínem MAGMARELAX

Soutěžte s námi o sadu aku nářadí na zahradu

Cena soutěže Magazínu Magmarelax

Do první soutěže tohoto roku jsme pro vás připravili cenu vhodnou pro nadšené zahrádkáře. Jedná se o exkluzivní sadu nůžek značky Fiskars. V sadě najdete nůžky na silné větve, univerzální zahradní nůžky a speciální nůžky na květiny.

Dvouruční nůžky Fiskars využijete pro všechny druhy stříhání na zahradě až do průměru větví 55 mm. Univerzální zahradní nůžky Fiskars jsou víceúčelové nástroje s vynikajícím dosahem do korun stromů a hustých keřů. Můžete s nimi stříhat větve do průměru 26 mm. Nůžky na květiny s protiskluzovými držadly se používají převážně pro různé úpravy rostlin, mají malý ale přesný střih.

Proto neváhejte a pouhým sledováním Magazínu a odběrem emailových novinek se přihlaste a soutěžte s námi o výhru!

Chcete to zkusit a vyhrát?

Není nic snazšího, než si projít tyto webové stránky, pak se přihlásit do soutěže, zodpovědět soutěžní otázku a při troše štěstí vyhrát!

Přihlásit se do soutěže

Soutěžit můžete do 30.4.2020

Všeobecné podmínky soutěže:

 • Provozovatelem soutěže je IP IZOLACE POLNÁ, s.r.o. se sídlem Tyršova 405, 588 13 Polná, IČ 25323601
 • Podmínkou účasti v soutěži je přihlášení se k odběru měsíčního newsletteru firmy IP IZOLACE POLNÁ, s.r.o. a zaslání emailové adresy a jejího potvrzení na stránkách www.magmarelax.cz
 • Soutěž probíhá na území České republiky ve výše uvedeném termínu.
 • Soutěže se nemohou účastnit zaměstnanci provozovatele a jejich rodinní příslušníci.
 • Soutěže se mohou účastnit osoby starší 18-ti let.
 • Vstupem do soutěže se všichni účastníci zavazují dodržovat její všeobecné podmínky.
 • Provozovatel si vyhrazuje právo kdykoliv podmínky soutěže změnit, soutěž zkrátit, prodloužit či bez náhrady ukončit.
 • Výsledky soutěže jsou konečné, bez možnosti odvolání. Konečné rozhodnutí o sporných otázkách je vždy na provozovateli soutěže a vymáhání účasti v soutěži či výher právní cestou je vyloučeno. Účastník není oprávněn místo výhry požadovat finanční plnění.
 • Do slosování bude zařazen každý účastník, který pošle e-mail ve správném tvaru se všemi předepsanými náležitostmi a potvrdí odebírání měsíčního newsletteru firmy IP IZOLACE POLNÁ, s.r.o..
 • Výhercem se stane účastník soutěže vylosovaný po skončení soutěže. Losování proběhne ve firmě IP IZOLACE POLNÁ, s.r.o., Tyšova 405, 588 13 Polná.
 • Výherci budou o výhře informováni organizátorem telefonicky nebo prostřednictvím elektronické pošty, tj. zasláním e-mailu do 15 pracovních dnů od ukončení soutěže.
 • Účastník soutěže uděluje souhlas se zpracováním osobních údajů, v rozsahu dle zákona č.101/2000 sb. o ochraně osobních údajů, za účelem vyhodnocení soutěže a dalších marketingových činností.

Pochvalte nás přátelům

Novinky a zajímavosti

Novinky a zajímavosti

ZDARMA na Váš email

Váš email:(*)
zadejte Váš email, prosím

Osobní údaje(*)
Pro využití online dotazu je nutný souhlas

Odhlášení z odběru

Už nechcete dostávat novinky a soutěžit o hodnotné ceny?

Odhlásit se