Velká soutěž s Magazínem MAGMARELAX

Soutěžte s námi o tlakovou myčku KÄRCHER

Cena soutěže Magazínu Magmarelax

Do první soutěže tohoto roku jsme připravili cenu vhodnou pro ty, kteří mají rádi čistotu. Po zimě je potřeba vše ze zahrady řádně umýt a uložit. Špína ze zimních plískanic, jarní blátíčko a nepořádek nebude mít šanci při použití tlakové myčky Kärcher K 2 Full Control Car.

S tlakovou myčkou Kärcher krásně omyjete nejen všechno nářadí, ale i auto nebo dvorek. K tomu vám pomůže bohaté vybavení a nastavení tlaku pro každý povrch. Jako bonus je přibalena sada Car Kit pro efektivní mytí vozidel, která obsahuje speciální kartáč, trysku, vysokotlakou hadici a autošampón.

Proto neváhejte a přihlaste svou adresu do soutěže a držte si palce. Třeba se na vás štěstí usměje a vyhrajete tlakovou myčku Kärcher K 2 Full Control Car.

Chcete to zkusit a vyhrát?

Není nic snazšího, než si projít tyto webové stránky, pak se přihlásit do soutěže, zodpovědět soutěžní otázku a při troše štěstí vyhrát!

Soutěž skončila, připravujeme novou.

Všeobecné podmínky soutěže:

 • Provozovatelem soutěže je IP IZOLACE POLNÁ, s.r.o. se sídlem Tyršova 405, 588 13 Polná, IČ 25323601
 • Podmínkou účasti v soutěži je přihlášení se k odběru měsíčního newsletteru firmy IP IZOLACE POLNÁ, s.r.o. a zaslání emailové adresy a jejího potvrzení na stránkách www.magmarelax.cz
 • Soutěž probíhá na území České republiky ve výše uvedeném termínu.
 • Soutěže se nemohou účastnit zaměstnanci provozovatele a jejich rodinní příslušníci.
 • Soutěže se mohou účastnit osoby starší 18-ti let.
 • Vstupem do soutěže se všichni účastníci zavazují dodržovat její všeobecné podmínky.
 • Provozovatel si vyhrazuje právo kdykoliv podmínky soutěže změnit, soutěž zkrátit, prodloužit či bez náhrady ukončit.
 • Výsledky soutěže jsou konečné, bez možnosti odvolání. Konečné rozhodnutí o sporných otázkách je vždy na provozovateli soutěže a vymáhání účasti v soutěži či výher právní cestou je vyloučeno. Účastník není oprávněn místo výhry požadovat finanční plnění.
 • Do slosování bude zařazen každý účastník, který pošle e-mail ve správném tvaru se všemi předepsanými náležitostmi a potvrdí odebírání měsíčního newsletteru firmy IP IZOLACE POLNÁ, s.r.o..
 • Výhercem se stane účastník soutěže vylosovaný po skončení soutěže. Losování proběhne ve firmě IP IZOLACE POLNÁ, s.r.o., Tyšova 405, 588 13 Polná.
 • Výherci budou o výhře informováni organizátorem telefonicky nebo prostřednictvím elektronické pošty, tj. zasláním e-mailu do 15 pracovních dnů od ukončení soutěže.
 • Účastník soutěže uděluje souhlas se zpracováním osobních údajů, v rozsahu dle zákona č.101/2000 sb. o ochraně osobních údajů, za účelem vyhodnocení soutěže a dalších marketingových činností.

Pochvalte nás přátelům

Novinky a zajímavosti

Novinky a zajímavosti

ZDARMA na Váš email

Váš email:(*)
zadejte Váš email, prosím

Osobní údaje(*)
Pro využití online dotazu je nutný souhlas

Odhlášení z odběru

Už nechcete dostávat novinky a soutěžit o hodnotné ceny?

Odhlásit se