Velká soutěž s Magazínem MAGMARELAX

Soutěžte s námi o sušičku ovoce Ezidri FD-500

Cena soutěže Magazínu Magmarelax

Do naší tradiční soutěže jsme připravili nástroj, který se bude hodit při sušení ovoce, zeleniny, hub, bylinek i netradičních plodů, jako jsou například jahody, rajčata, cukety. Díky speciální fóliové misce usušíte i ovocné placky. Pro drobné plody máte k dispozice síťku, takže můžete zpracovat všechny přebytky ze zahrádky. Sušení jim zachová chuť, vůni i barvu.

Nová, vylepšená verze oblíbené sušičky Ezidri FD-500 Snackmaker má jedinečný rozvod teplého vzduchu pro rovnoměrné a rychlé sušení. Sušička je vylepšená o obvody řízené mikropočítačem, díky kterým můžete sušičku komfortně ovládat pomocí digitálního dotykového ovládání. Základní provedení obsahuje 5 sít, ale není problém další síta dokoupit.

Proto neváhejte a přihlaste svou adresu do soutěže a držte si palce. Třeba se na vás štěstí usměje a vyhrajete tuto skvělou sušičku Ezidri FD-500 DIGITAL Snackmaker.

Chcete to zkusit a vyhrát?

Není nic snazšího, než si projít tyto webové stránky, pak se přihlásit do soutěže, zodpovědět soutěžní otázku a při troše štěstí vyhrát!

Přihlásit se do soutěže

Soutěžit můžete do 30.4.2024

Všeobecné podmínky soutěže:

 • Provozovatelem soutěže je IP Polná s.r.o. se sídlem Tyršova 405, 588 13 Polná, IČ 25323601
 • Podmínkou účasti v soutěži je přihlášení se k odběru měsíčního newsletteru firmy IP Polná s.r.o. a zaslání emailové adresy a jejího potvrzení na stránkách www.magmarelax.cz
 • Soutěž probíhá na území České republiky ve výše uvedeném termínu.
 • Soutěže se nemohou účastnit zaměstnanci provozovatele a jejich rodinní příslušníci.
 • Soutěže se mohou účastnit osoby starší 18-ti let.
 • Vstupem do soutěže se všichni účastníci zavazují dodržovat její všeobecné podmínky.
 • Provozovatel si vyhrazuje právo kdykoliv podmínky soutěže změnit, soutěž zkrátit, prodloužit či bez náhrady ukončit.
 • Výsledky soutěže jsou konečné, bez možnosti odvolání. Konečné rozhodnutí o sporných otázkách je vždy na provozovateli soutěže a vymáhání účasti v soutěži či výher právní cestou je vyloučeno. Účastník není oprávněn místo výhry požadovat finanční plnění.
 • Do slosování bude zařazen každý účastník, který pošle e-mail ve správném tvaru se všemi předepsanými náležitostmi a potvrdí odebírání měsíčního newsletteru firmy IP Polná s.r.o..
 • Výhercem se stane účastník soutěže vylosovaný po skončení soutěže. Losování proběhne ve firmě IP Polná s.r.o., Tyšova 405, 588 13 Polná.
 • Výherci budou o výhře informováni organizátorem telefonicky nebo prostřednictvím elektronické pošty, tj. zasláním e-mailu do 15 pracovních dnů od ukončení soutěže.
 • Účastník soutěže uděluje souhlas se zpracováním osobních údajů, v rozsahu dle zákona č.101/2000 sb. o ochraně osobních údajů, za účelem vyhodnocení soutěže a dalších marketingových činností.

Pochvalte nás přátelům

Novinky a zajímavosti

Novinky a zajímavosti

ZDARMA na Váš email

zadejte Váš email, prosím

Pro využití online dotazu je nutný souhlas

Odhlášení z odběru

Už nechcete dostávat novinky a soutěžit o hodnotné ceny?

Odhlásit se