Citlivá obnova historického domu v Mexiku

Chtěli bychom Vám představit moderní a zároveň jedinečnou obnovu původního domu postaveného v koloniálním stylu ve městě San Miguel v Mexiku.

Po velmi důkladné a citlivé rekonstrukci, která zabrala čtyři roky práce, vznikl interiér, který si jemně a rafinovaně pohrává se světlem a povrchy pečlivě vybraných materiálů. Ať se podíváte kamkoliv, vždy na vás dýchne absolutní dokonalost ušlechtilého designu dotvářeného neuvěřitelnými detaily. Výbava domu představuje nekompromisní kvalitu nábytku od světových designérů a doplňků renomovaných značek: Bang & Olufsen systém ozvučení a zábavy, bytové doplňky Phillip Starck, obývací stěny B&B Italia, sedací soupravy Flexform a moderní italská kuchyň Comprex s lednicí značky Sub-Zero, sporákem Miele a myčkou nádobí Smeg.

Interiér souvisle přechází v množství venkovních teras. Střešní zahrada s bambusy, levandulemi a olivovníky je úchvatná. V noci tento dům dostává neskutečnou dimenzi vytvářenou elegantními plynovými krby, stylovými salónky a uklidňujícím zvukem vodních fontán. Vše je korunováno neuvěřitelným výhledem na kostel svatého Archanděla Michaela, údolí řeky Laja a okolní pohoří.

Celý článek (v angličtině) je zde.


Pochvalte nás přátelům

Velká soutěž

Novinky a zajímavosti

Novinky a zajímavosti

ZDARMA na Váš email

zadejte Váš email, prosím

Pro využití online dotazu je nutný souhlas

Odhlášení z odběru

Už nechcete dostávat novinky a soutěžit o hodnotné ceny?

Odhlásit se