Lepší náladu vytvoří stropní LED panely s fotografií oblohy

Představte si, kdybyste měli střešní okno v každé vaší místnosti a při odpočinku se mohli kochat pohledem na blankytně modré nebe, jako byste leželi na trávě pod rozkvetlou třešní.

Úžasné stropní LED panely Simar Design umí přesně imitovat barvu, světlo a vzhled oblohy. Jejich technologie v sobě spojuje vhodně zvolená LED světla, která prosvěcují fotky od předních fotografů.

Lepší náladu vytvoří stropní LED panely s fotografií oblohy 01

Společnost Simar Design přišla na trh s koncepcí virtuálního střešního okna, když její designéři přemýšleli, jak silný účinek na náladu a duševní pohodu má denní světlo. Jelikož mnohé studie prokázaly spojitost účinků přírody na duševní vyrovnanost člověka, tak se Simar Design rozhodl přinést přírodu dovnitř budov. Kromě jejich použití v soukromých bytech nebo hotelích jsou vhodné také pro zubní ordinace, pokoje v nemocnicích a domovech seniorů. Je prokázáno, že pohled na modrou oblohu s plujícími chomáčky oblaků, rozkvetlou louku nebo do zeleného kapradí podporuje hojící procesy a dává pacientům naději na uzdravení.

Lepší náladu vytvoří stropní LED panely s fotografií oblohy 02

Obrázky na LED panelu je možno měnit a celý LED panel je možno kdykoliv vypnout. LED panely různých rozměrů se dá vybavit každá místnost, přičemž vydrží svítit 50.000 hodin bez jakékoliv údržby, což znamená minimálně 20 let při běžném provozu 6 až 7 hodin denně.

Lepší náladu vytvoří stropní LED panely s fotografií oblohy 03

Lepší náladu vytvoří stropní LED panely s fotografií oblohy 04

Celý článek (v angličtině) je zde.


Pochvalte nás přátelům

Velká soutěž

Novinky a zajímavosti

Novinky a zajímavosti

ZDARMA na Váš email

zadejte Váš email, prosím

Pro využití online dotazu je nutný souhlas

Odhlášení z odběru

Už nechcete dostávat novinky a soutěžit o hodnotné ceny?

Odhlásit se