Neonové osvětlení v kuchyni

Neonové osvětlení v kuchyni 01

Dnešním standardem osvětlení v kuchyních je kombinace klasických stropních lamp a bodových světel.

Využití neonového osvětlení může vaši kuchyni ještě o kus vylepšit, aby byla překrásná a originální. Dokonce již ani nemusíte instalovat klasické neonové trubice, abyste si užili nádherného fluoreskujícího světla. Dnešním hitem jsou LED neony.

Neonové osvětlení v kuchyni 02

Modrá je nejpopulárnější barva, co se neonových kuchyňských světel týče. Barový držák sklenic od studia Ayelet Designs je prozářen tajemným modrým tónem. Kuchyňské neony se ovšem neomezují jen na modrou, další vhodné barvy jsou bílá, zelená nebo červená.

Neonové osvětlení v kuchyni 03

Mnoho lidí se těší na den, kdy konečně budou mít kuchyň vybavenou kuchyňským ostrovem. Vždyť, kdo by si nepřál mít během přípravy jídla trochu místa navíc? Takže, až budete plánovat váš kuchyňský ostrov, nezapomeňte si kromě bodových stropních světel osvítit pomoci neonů ještě prostor pod úrovní pracovní desky. Jako inspirace vám může sloužit kuchyně z dílny studia Mal Corboy (viz. předešlé a následující foto).

Neonové osvětlení v kuchyni 04

Další ukázka nádherného osvětlení ostrova je u následující kuchyně od studia Blueprint Design.

Neonové osvětlení v kuchyni 05

Neonové osvětlení je také okouzlující na spodní straně kuchyňských linek a pod jejími poličkami, jak je vidět na následujícím snímku (Mal Corboy). Tato kuchyně obdržela ocenění v designové soutěži.

Neonové osvětlení v kuchyni 06

Modro-zelená tvoří perfektní tón k prozáření kuchyňské linky, jak můžete vidět na následující kuchyni od studia Laura U Interior Design. Akvamarínové osvětlení pod horními poličkami vytváří protiklad k výraznému červenému konferenčnímu stolku.

Neonové osvětlení v kuchyni 07

Překrásné pruhované neonové osvětlení je zde prezentováno od designera Tobyho Zacka. Volba bílého neonu je zajímavá i pro tento ultra-světlý prostor.

Neonové osvětlení v kuchyni 08

Celý článek (v angličtině) najdete zde.


Pochvalte nás přátelům

Velká soutěž

Novinky a zajímavosti

Novinky a zajímavosti

ZDARMA na Váš email

zadejte Váš email, prosím

Pro využití online dotazu je nutný souhlas

Odhlášení z odběru

Už nechcete dostávat novinky a soutěžit o hodnotné ceny?

Odhlásit se