O společnosti IP Polná


Společnost IP IZOLACE POLNÁ, s.r.o. je rodinná firma s 25 letou tradicí tvořena týmem zkušených stavebních odborníků a energetických specialistů. Posláním společnosti je šetřit energii a pracovat vždy odborně, kvalitně s použitím těch nejkvalitnějších surovin. Za dobu své působnosti společnost zateplila více než 24 263 rodinných domů, zrevitalizovala více než 800 bytových domů a pomohla desítkám měst a obcím. Od roku 2012 se také věnuje developerské činnosti zabývající se novým moderním bydlením v centru Prahy.

V současné době je společnost tvořena ze tří hlavních divizí – IZOLACE, REVITALIZACE BYTOVÝCH DOMŮ a IP INVEST.

Divize IZOLACE

Divize IZOLACE je nejstarší divizí společnosti. V oblasti foukaných minerálních izolací patří IP IZOLACE POLNÁ, s.r.o. k největším dodavatelům v České republice. Pravidelně realizuje na trhu více než 30 000 m3 foukané minerální izolace ročně. V současné době se opírá o špičkové produkty jako je ROCKWOOL a PAROC. Vlastní ochrannou známku MAGMARELAX®, pod kterou dodává většinu služeb. Všichni technici v divizi jsou vybaveni moderní technikou, jako jsou termokamery a laserové dálkoměry.

Divize REVITALIZACE BYTOVÝCH DOMŮ

Divize REVITALIZACE BYTOVÝCH DOMŮ se zaměřuje na celkové opravy bytových domů. Díky skvěle odvedené práci a zkušenostem z oprav více než 800 bytových domů je odborníky právem označována za JEDNIČKU NA TRHU.

Každá oprava představuje komplexní službu. Kromě provedených stavebních prací se specializuje na špičkovou pomoc s přípravou a průběhem oprav. V týmu pracují zkušení stavební odborníci, energetici, autorizovaní projektanti, ekonomové a projektoví manažeři. Technicko-obchodní poradci působí v každém regionu ČR.

Ročně divize absolvuje za zákazníky více než 15 000 hodin jednání se stavebními úřady, dotčenými orgány, bankami či administrátory dotací. I díky tomu každý rok dokončuje přes 60 000 m2 kontaktních zateplovacích systémů, realizuje přes 20 000 m3 izolačního systému MAGMARELAX®, instaluje téměř 8 000 m2 pochozích stropních systémů nebo vymění 2 000 m2 oken a dveří.

Divize IP INVEST

Divize IP INVEST vznikla na základě zúročení zkušeností z divize REVITALIZACE BYTOVÝCH DOMŮ. Současná doba je charakterizována vysokou poptávkou po nákupu bytů. Při výstavbě nových rezidenčních projektů dbá na kvalitu, precizní provedení a užitnou hodnotu pro budoucí majitele.

V rámci projektů postavili 221 bytových jednotek, 2 450 m2 komerčních prostor, hotel se 169 pokoji v centru Prahy 5 a připravili výstavbu 12 luxusních vilek v Praze 13. Divize INVEST proměňuje potenciální příležitosti v reálné projekty s územním rozhodnutím. Projekty si pečlivě vybírá a staví na dlouhodobé spolupráci a poctivých vztazích s partnery. Při hledání ideálních řešení se také zaměřuje na přínosy pro okolní prostředí, například v podobě zvelebení celkové lokality.


Rezidence Vítkovka

Rezidence Vítkovka

Rezidence Prachnerova

Rezidence Prachnerova

Vilky Třebonice

Vilky Třebonice

Hotel Mozart

Hotel Mozart

Pochvalte nás přátelům

Akční nabídky a slevy