O společnosti IP Polná

Společnost IP Polná je rodinná firma s 27 letou tradicí tvořena týmem zkušených stavebních odborníků a energetických specialistů. Posláním společnosti je šetřit energii a pracovat vždy odborně s použitím těch nejkvalitnějších surovin. Za dobu své působnosti společnost zateplila více než 28 300 rodinných domů, zrevitalizovala přes 1100 bytových domů a pomohla desítkám měst a obcím. Od roku 2012 se také věnuje developerské činnosti zabývající se novým moderním bydlením v centru Prahy.

V současné době je společnost tvořena ze tří hlavních divizí – IZOLACE, REVITALIZACE BYTOVÝCH DOMŮ a INVEST.

Divize IZOLACE

Divize IZOLACE je nejstarší divizí společnosti. V oblasti foukaných minerálních izolací patří IP Polná k největším dodavatelům v České republice. Pravidelně realizuje na trhu více než 30 000 m³ foukané minerální izolace ročně. V současné době se opírá o špičkové produkty jako je ROCKWOOL a PAROC. Vlastní ochrannou známku MAGMARELAX®, pod kterou dodává většinu služeb. Všichni technici v divizi jsou vybaveni moderní technikou, jako jsou termokamery a laserové dálkoměry.

Divize REVITALIZACE BYTOVÝCH DOMŮ

Divize REVITALIZACE BYTOVÝCH DOMŮ se zaměřuje na celkové opravy bytových domů. Díky skvěle odvedené práci a zkušenostem z oprav více než 960 bytových domů je odborníky právem označována za JEDNIČKU NA TRHU.

Každá oprava představuje komplexní službu. Kromě provedených stavebních prací se specializuje na špičkovou pomoc s přípravou a průběhem oprav. V týmu pracují zkušení stavební odborníci, energetici, autorizovaní projektanti, ekonomové a projektoví manažeři. Technicko-obchodní poradci působí v každém regionu ČR.

Ročně divize absolvuje za zákazníky více než 15 000 hodin jednání se stavebními úřady, dotčenými orgány, bankami či administrátory dotací. I díky tomu každý rok dokončuje přes 60 000 m² kontaktních zateplovacích systémů, realizuje přes 20 000 m³ izolačního systému MAGMARELAX®, instaluje téměř 8 000 m² pochozích stropních systémů nebo vymění 2 000 m² oken a dveří.

Divize INVEST

Divize INVEST vznikla na základě zúročení zkušeností z divize REVITALIZACE BYTOVÝCH DOMŮ. Současná doba je charakterizována vysokou poptávkou po nákupu bytů. Při výstavbě nových rezidenčních projektů divize dbá na kvalitu, precizní provedení a užitnou hodnotu pro budoucí majitele.

V rámci projektů Rezidence Vítkovka a Rezidence Prachnerova postavili 221 bytových jednotek a 2 450 m² komerčních prostor. Dále připravili 12 luxusních vilek a hotel se 169 pokoji v centru Prahy 5. Nejnovějším projektem divize INVEST je rezidenční dům MyMozart, který se bude nacházet v srdci pražského Smíchova.


Rezidence Vítkovka

Rezidence Vítkovka

Rezidence Prachnerova

Rezidence Prachnerova

Vilky Třebonice

Vilky Třebonice

MyMozart

MyMozart

Pochvalte nás přátelům

Akční nabídky a slevy