Pardubický kraj

Technik pan Frydrych je milý, příjemný pán a svou práci zvládá dle mého názoru perfektně. Práce realizačních pracovníků byla odvedena rychle a dobře. Chválím vás za rychlost od mé objednávky až po realizaci. Děkuji a přeji hodně pracovních i osobních úspěchů. Protože se pomalu blíží konec roku, tak vám všem přeji úspěšný rok 2012.
Celou referenci získáte zde

Zateplit půdu jsem chtěl, ale moc jsem si od toho nesliboval. Po zateplení asi tak třetí den jsme zjistili, že je v domě tepleji. Hlavně tam, kde se netopí – chodby, schodiště. Dnes je v celém domě taková vyrovnaná teplota – bez těch nepříjemných přechodů. Beru to tak, že to byla dobrá investice.
Celou referenci získáte zde

V zimě roku 2010 nás kontaktoval zástupce společnosti IP Polná s nabídkou na realizaci zateplení bytového domu s tím, že je možné využít projekt Zelená úsporám na financování. Po počáteční mírné nedůvěře jsme rozjeli celou akci. Znamenalo to přípravu podkladů, projednání na schůzi shromáždění SVJ, zhotovení projektu, podání žádosti o dotaci a mnoho dalších administrativních úkonů.
Celou referenci získáte zde

Akční nabídky a slevy