Nová izolační podlaha půdy

 • Potřebujete izolovat strop, ale chcete půdu dále využívat?
 • Máte strop z keramiky nebo betonu a nemá dutinu pro izolování?
 • Používáte půdu pro skladování věcí, ale utíká vám skrz ni teplo?

Pokud platíte hodně peněz za vytápění je možné, že vám teplo ve velké míře utíká stropem. Pokud tomu tak je, máme pro vás řešení. Zateplete strop, a tím ušetřete. Vyvinuli jsme řešení i pro domy s keramickými a betonovými stropy. Nyní můžete účinně zlepšit izolaci stropu a přitom můžete půdu dále využívat jako před tím. Je to díky nové izolační podlaze z lehké dřevěné konstrukce SSM – stropní systém MAGMARELAX.

Nová izolační podlaha půdy

Pneumatická nastřelovačka hřebíků
Dřevěný rošt z latí
Konstrukce nové izolační podlahy
Nafoukaná vrstva izolaceMAGMARELAX® ROCK
Honza montuje základ podlahy

Prohlédněte si fotogalerii z realizace

Stropní systém MAGMARELAX


Největší výhody:

 • Sníží úniky tepla z domu
 • Půdu můžete nadále plně využívat – je pochůzná
 • Získáte exkluzivní novou dřevěnou izolační podlahu
 • Půda získá nový vzhled
 • Uděláte si pořádek na půdě
 • Dobře funguje, včetně odvětrání u zdí
 • Dokonale vodorovná – vyrovnaná laserem
 • Podlaha se dá jednoduše uklízet
 • Možno vytvořit jen na části půdy a tím ušetřit náklady
 • Rychle návratná investice, která vydělává už následující zimu
Nezávazná poptávka

Problematika izolování keramických a betonových stropů a stropů bez dutiny

Historie

Stropy z hurdisek zná snad každý. Tyto keramické a betonové stropy jsou velice kvalitní. Mezi jejich výhody patří například trvanlivost a komfort bydlení. Co se týče izolačních schopností, dlouhou dobu dobře sloužily. Bohužel na současné ceny energie už nestačí. Problém je v tom, že půdy s těmito typy stropů se hojně využívají jako sklady, domácí dílny nebo sušárny prádla. Proto opatření na izolování stropů v minulosti představovaly velké investice. Vrstva, která by izolovala a zároveň se po ní dalo chodit, je vždy drahý špás.

SSM – konečně možnost využít levnější izolace

Stropní systém MAGMARELAX SSM vznikl jako nápad nad krabičkou vánočních ozdob. Jednotlivé boxy byly rozdělené papírovými lamelami a ty do sebe zapadaly. Tak vznikl dnes již patentovaný způsob, jak rychle a snadno vytvořit novou, vysoce únosnou a přitom lehkou izolační podlahu. Výhoda je, že se jedná o stavebnici a také výrobní proces je suchý, bez betonů a zednických prací. Dá se tedy použít po celý rok. Obsahuje také odvětrání a zákazník si může vybrat z několika výšek lamely podle přání.

Užitek

Jednoznačně izolační. Vrstva izolace ušetří tisíce korun ročně za vytápění. K tomu vznikne nová rovná podlaha z OSB desek spojených na pero a drážku a dokonale vyrovnaných laserem. Na půdě lze doslova za hubičku vybudovat např. letní bydlení, domácí tělocvičnu, archiv, dílnu nebo jen místo pro odpočinek. Podlaha zvýší hodnotu domu a za minimální náklady získáte krásnou podlahu a velký prostor navíc k obytným prostorám domu.

Rizika

Napodobeniny. Na trhu tento systém napodobuje řada výrobců. Je třeba dát pozor na detaily. SSM nejsou jen desky a konstrukce, ale také odvětrání, kvalitní materiál a to dřevo i izolace, řešení kolem komínů a vstupu na půdu. Doporučujeme originál.

Vhodné materiály

Chcete více informací? Zašlete nám nezávaznou poptávku a náš technik vás navštíví, prohlédne půdu a navrhne řešení. Nezávazně a bezplatně!

Nezávazná poptávka

Pochvalte nás přátelům

Akční nabídky a slevy