Hezká dovolená na jachtě Astra

Netradiční dovolenou můžete zažít na palubě lodi.

Abyste si zážitek z plavby mohli dokonale vychutnat, stojí za zvážení, zda-li by přeci jen nebylo lepší pronajmout si s rodinou či přáteli soukromou jachtu místo toho, abyste se plavili na obrovských výletních lodích, které připomínají spíše plovoucí paneláky než lodě.

Volba destinace záleží jen na vás. Pokud byste chtěli třeba navštívit místo na zemi, kde nikdo nikam nespěchá a rychlá chůze již vzbuzuje podezření, zamiřte do Karibiku a poznejte báječné ostrovy s báječnými lidmi. Pokud vás na přiloženém videu zaujala jachta Astra, zde jsou její základní údaje:

Motorová jachta Astra s celkovou délkou 55 m byla postavena v roce 2014 v renomované holandské loděnici Amels. Interiér navrhlo studio Laura Sessa Romboli, zatímco autorem jejího vnějšího vzhledu byl designér Tim Heywood. Maximální rychlost jachty je 15,5 uzlů (29 km/h).

Jachta Astra může pojmout až 10 hostů, kteří jsou ubytováni v 5 kajutách (1 apartmán a 5 dvojlůžkových pokojů). Řízení lodi a veškerý servis během plavby včetně vynikajících jídel připravených šéfkuchařem nebo wellness masáží zajistí 13 členná posádka.

Jachta je vybavena krásným nábytkem v nadčasovém designu. Stabilizátory, které potlačují kolíbání jachty ve vlnách a to jak při plavbě, tak i v nulové rychlosti (stabilizátor na kotvě) ještě zvyšují pohodlí hostů. Samozřejmostí je klimatizace všech vnitřních prostor. Hostům jsou dále k dispozici hydromasážní vany a pro zábavu jsou připraveny vodní skútry a výbavy pro šnorchlování, potápění či rybaření.

Celý článek (v angličtině) je zde.


Pochvalte nás přátelům

Velká soutěž

Novinky a zajímavosti

Novinky a zajímavosti

ZDARMA na Váš email

Váš email:(*)
zadejte Váš email, prosím

Osobní údaje(*)
Pro využití online dotazu je nutný souhlas

Odhlášení z odběru

Už nechcete dostávat novinky a soutěžit o hodnotné ceny?

Odhlásit se