Moderní sklopné postele jsou sofistikovaným multifunkčním nábytkem

Jeden ze způsobů, jak co nejlépe využít prostor v bytě, je vybavit ho multifunkčním nábytkem.

A právě důmyslně navržené sklopné postele jsou lídrem v této kategorii nábytku. Díky bystrým designérům dnes nabízejí více než jen „možnost sklopení“. Jsou to např. do detailu promyšlené kombinace plnohodnotné obývací stěny a komfortní manželské postele. Firma Milano Smart Living nabízí sklopné postele vyrobené z materiálů nejvyšší kvality a navržené předními italskými designéry. Chytrý mechanismus umožňuje sklopnou postel snadno obsluhovat a zajistit její odolnost. Sklopné postele Milano Smart Living jsou certifikovány dle ISO 9001:2000 a obsahují ergonomické matrace vysoké kvality koncipované k dennímu používání.

Moderní sklopné postele jsou sofistikovaným multifunkčním nábytkem_foto_2

Moderní sklopné postele jsou sofistikovaným multifunkčním nábytkem_foto_1

Ušetřete místo ve vašem bytě pomocí luxusní postele

Často se lidem stává, že ve snaze ušetřit peníze si vyberou malý, stísněný byt místo velkého a prostorného. V mnoha případech se ale totiž skutečně vyplatí ušetřit peníze za byt a vynaložit je na jiné smysluplnější věci. Třeba na vaše studium, cestování po světě, nebo vaše koníčky. Během vašeho života si však pořídíte nějaké kusy nábytku, které považujete za nezbytné. Těžko si lze představit, že by jeden mohl žít bez postele. Ale proč musí postel zabírat tolik místa? Možná se vám už stalo, že pohlížíte na postel a přemýšlíte, co všechno byste mohli dělat, pokud byste měli tohle místo navíc. Třeba tancovat, dělat sedy-lehy, kliky, nebo vytvořit pracovní prostor s psacím stolem pro váš počítač. Teď možná musíte cvičit a protahovat se jen v parku a k tomu abyste si dodělali svou práci na notebooku, chodíte do nějaké kavárny. Nebylo by skvělé, kdybyste mohli dělat všechny tyto věci doma? Naštěstí existuje řešení tohoto problému a je mnohem jednodušší, než si dokážete pomyslet. Představte si, že byste nechali každé ráno vaši postel zmizet a měli tento prostor pro sebe navíc. Možná to zní neuvěřitelně, ale ve skutečnosti je to snadno proveditelné pomocí sklopné postele. Je to postel, která má jednu stranu ukotvenou v pantech, takže může být zatlačena ke zdi, pokud ji zrovna nepotřebujeme.

Moderní sklopné postele jsou sofistikovaným multifunkčním nábytkem_foto_3

Moderní sklopné postele jsou sofistikovaným multifunkčním nábytkem_foto_4

Jedinečný vynález, který slouží mnoha účelům

V roce 1912 William Laurence Murphy patentoval sklopnou postel v USA. Jeho původní záměr byl ušetřit místo v malých pokojích, a tak sklopné postele sloužily zejména v mobilních domech a studentům na kolejích. Pan Murphy by byl dnes možná překvapen, jak se jeho vynález proměnil do rozmanitých variací multifunkčního nábytku. V posledních dekádách se sklopné postele vyvinuly v elegantní, vysoce žádaný kus nábytku, který umí proměnit byt nebo pokoj v sofistikované místo pro život.

Moderní sklopné postele jsou sofistikovaným multifunkčním nábytkem_foto_5

Moderní sklopné postele jsou sofistikovaným multifunkčním nábytkem_foto_6

Chytré řešení pro městské obyvatele

Lidé, kteří žijí ve velkých městech, se musí většinou spokojit s menším bytem, pokud si chtějí dovolit pěkné bydlení v centru. Byty v centrech velkých měst bývají také často poměrně malé. Nicméně to neznamená, že byste se měli vzdát nároku užít si prostor ve vašem bytě do maximální možné míry. Ani to neznamená, že byste měli dělat nějaké kompromisy na kvalitě nábytku, kterým si váš byt zařizujete. Pro tento účel nabízí Milano Smart Living nejlepší možné řešení pro každého, kdo si přeje ušetřit místo ve svém bytě a přitom zachovat jeho kultivovaný vzhled. Moderní sklopné postele jsou praktické, vyrobené z nejkvalitnějších materiálů a snadné na manipulaci. Svojí elegancí a pohodlností jistě přispějí k navození přejemné atmosféry ve vašich domovech.

Originál článku (v angličtině) je zde.


Pochvalte nás přátelům

Velká soutěž

Novinky a zajímavosti

Novinky a zajímavosti

ZDARMA na Váš email

Váš email:(*)
zadejte Váš email, prosím

Osobní údaje(*)
Pro využití online dotazu je nutný souhlas

Odhlášení z odběru

Už nechcete dostávat novinky a soutěžit o hodnotné ceny?

Odhlásit se